Vidím to jinak...
Oči, zrak, vidění

14. 11. 2019

Nikola Tesla

Proč vaše první myšlenka byla, že tento pán sem nepatří? Tento pán vždy budil rozruch a v poslední době je ho opět všude plno. Přestože Oáza vitality jde svou vlastní cestou, tak se Teslou zabýváme také. Proč ale právě v sekci Oči, zrak a vidění? 

Nahlaste si v zaměstnání týden dovolené a pak zasedněte k počítači a zadejte do vyhledávače heslo "tesla". Když budete hodně chytří, tak najdete i to, co veřejné být nemá. Free energy... Co ale s tím? Můžete nalezené odkazy studovat jak chcete, můžete mít několik vysokoškolských titulů, můžete být sebechytřejší... A? A nic.

Několik málo jedinců prohlašuje, že již brzy... A opravdu jednotlivci tvrdí, že už "to" mají, ale v zájmu své bezpečnosti nic neprozradí... Všichni ale vědí, že Tesla věděl... Jen jaksi v realitě chybí důkazy...

Takže tu máme spoustu Teslových transformátorů pro pobavení a jinak vlastně nic. Proč?

Je třeba si uvědomit, že Tesla uvažoval zcela jinak než většina lidí. Viděl vše jinak. Ano - opravdu viděl jinak. Abyste mohli vidět jako Nikola Tesla, musíte mít v pořádku oči a vidění. Pokud při studování materiálů o Teslovi otevřete oči, tak zjistíte mnoho zajímavých věcí. Například, že si byl kvalit a důležitosti zraku vědom a pečlivě se o svůj zrak staral. Tesla se dožil téměř 87 let a jen těžko najdete fotografii - třeba i z posledních let jeho života - na které by byl v brýlích. Dozvíte se i to, že Tesla zcela jasně řekl, že k pochopení vesmíru se na něj musíte dívat jiným pohledem. Tesla toho o zraku vyslovil poměrně mnoho. Proč asi?

Už vám to dochází? Pokud chcete pochopit Teslovy myšlenkové pochody, musíte se na vše dívat jeho očima - tedy očima, které jsou v naprosto perfektním stavu a vše vidí takové, jaké to je doopravdy.

Pak začnete vidět v materiálech týkajících se Nikoly Tesly skutečnosti, které jste dosud přehlíželi. Nakonec vám dojde i to, že ti, co Teslu pochopili, nemají potřebu se jakkoliv prezentovat, protože ví, že většina lidí má zrak a vidění v nepořádku a nikdy je nepochopí.

Chcete také vidět, co jiní nevidí? Začněte pracovat na svém zraku a pak uvidíte - doslovně :-).


Seminář se uskuteční v náhradním termínu.