Nauky, techniky a medicína našich předků


Většina lidí dnešní doby odmítá připustit, že člověk je něco víc, než fyzické tělo. V ruce drží nejrůznější elektrické přístroje, naprosto však zavrhují, že by i v člověku mohla proudit energie..

Proudění energie v člověku je však věc naprosto známá všem minulým civilizacím. Ačkoliv o tom západní medicína odmítá učit, spousta lidí se začíná zajímat - cože to jsou meridiány? Odpověď je prostá - energetické dráhy procházejícími, spojujícími a zásobujícími jednotlivé orgány.

To poslední, s čím lze meridiány spojovat, jsou jakékoliv záhady, náboženství, duchovno a ezoterika. Čím dál víc začínám vnímat, že se jedná o prosté fyzikální zákony - utajené v dnešním světě.

Ne-moc byla v tradiční čínské medicíně vnímaná jako porušení energetické rovnováhy organismu. Zdraví - stav harmonie.

Akabaneho test je prosté měření a vyrovnávání těchto energetických drah... Slouží nejen k diagnostice tepelných disbalancí v organismu, ale i k jejich harmonizaci. Působí léčebně a hlavně preventivně. Je jedním z nejprostějších a zároveň nejzajímavějších a nejúčinnějších měření, které znám. Odhalí oslabené orgány v těle a poskytne návod, jak je energetický posílit.


Více informací na:


Více informací na:


Více informací na:


Více informací na:


Více informací na:


Více informací na: